Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Series 30+ |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Model procesor | Unisoc T107 |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni | 52 x 13.14 x 122 mm |
| Greutate | 87 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 1.44 W/kg Cap: 1.06 W/kg |
| An aparitie | 2024 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.4 inch |
| Tip display | TFT |
Memorie
| Memorie interna | 128 MB |
| Memorie RAM | 64 MB |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Standard |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Da |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1450 mAh |
check_circle
check_circle
Comentarii (0)
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa