Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Series 30+ |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Continut pachet | Telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 131.3 x 13.8 x 56.2 mm |
| Greutate | 107 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 1.23 W/kg Corp: 1.03 W/kg |
| An aparitie | 2022 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.8 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 240 x 320 |
Memorie
| Memorie interna | 128 MB |
| Memorie RAM | 4 MB |
| Slot card memorie | MicroSDHC |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 0.3 MP Standard |
| Blit | Da |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1450 mAh |
check_circle
check_circle
Comentarii (0)
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa