Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Sistem de operare | Series 30+ |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Continut pachet | Telefon Manual utilizare Casti |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 49.2 x 14 x 115.5 mm |
| Greutate | 77.5 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 1.231 W/kg Corp: 1.149 W/kg |
| An aparitie | 2024 |
| Altele | Baterie detasabila |
| Tehnologie | 2G |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2 inch |
Memorie
| Memorie interna | 4 MB |
| Memorie RAM | 4 MB |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Blit | Nu |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1000 mAh |
check_circle
check_circle
Comentarii (0)
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa