Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 108 x 13.5 x 45 mm |
| Greutate | 65.1 g |
| SAR (W/kg) | 0.81 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 1.52 inch |
| Tip display | TFT |
Memorie
| Memorie interna | 0 MB |
| Memorie RAM | 0 MB |
| Slot card memorie | NM |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
check_circle
check_circle
Comentarii (0)
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa