Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 132 x 50.5 x 15 mm |
| Greutate | 91.3 g |
| SAR (W/kg) | 0.63 |
| An aparitie | 2020 |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.4 inch |
| Tip display | TFT |
| Rezolutie (pixeli) | 240 x 320 |
Memorie
| Memorie interna | 4 MB |
| Memorie RAM | 4 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Blit | Nu |
Alimentare
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1020 mAh |
check_circle
check_circle
Comentarii (0)
Aprecierea ta pentru recenzie nu a putut fi trimisa
Reclama un comentariu
Raport trimis
Reclamatia tau nu a putut fi trimisa